Dzisiaj, z okazji obchodów Dnia św. Mikołaja, przypadało tradycyjne zakończenie naszej mikołajkowej inicjatywy „Zostań świętym Mikołajem dla Seniora”. W ten wyjątkowy dzień, podopieczni Domu Pomocy Społecznej na terenie miasta Żory byli obdarowani upragnionymi prezentami!

Zarówno radość, jak i wzruszenie mieszkańców były tak silne, że nie sposób im dać słownego wyrazu. Na każdym kroku spotykaliśmy się z serdecznymi podziękowaniami od wdzięcznych seniorów. Prezenty, które otrzymali, były dokładnie tymi, o które prosili w swoich listach do Mikołaja!

Pozwólcie nam serdecznie podziękować Wam, drodzy czytelnicy, za Wasze nieocenione wsparcie i zaangażowanie w realizację tej mikołajkowej akcji. Chcielibyśmy także wyrazić wdzięczność dla Centrum Organizacji Pozarządowych w Żorach, które udostępniło nam swoje pomieszczenia do przechowywania paczek oraz miejsce do ich odbioru przez mieszkańców. Składamy również podziękowania dla personelu Domu Pomocy Społecznej w Żorach za ich aktywne uczestnictwo w całej akcji. Nasza wdzięczność należy się również piekarni Jo-Mar z Gogołowej, która uprzejmie użyczyła nam pojazdu do transportu paczek.