Władze Żor posłuchały mieszkańców miasta i zdecydowały o zmianie daty przeprowadzenia Jarmarku Świątecznego. Początkowo planowano, że wydarzenie to odbędzie się w dniach pomiędzy 29 a 31 grudnia, jako Jarmark Sylwestrowy. Teraz jednak, informujemy o nowym terminie!

14 listopada br., przekazaliśmy informację o tym, że planowany na koniec roku Jarmark Świąteczny w Żorach zostanie przeniesiony na okres po Bożym Narodzeniu. Wstępnie zakładano, że będzie to Jarmark Sylwestrowy odbywający się w dniach od 29 do 31 grudnia. Jednak decyzja Urzędu Miasta w Żorach ostatecznie doprowadziła do zmiany pierwotnie zaplanowanego terminu.

Wygląda na to, że władze miasta zwróciły uwagę na reakcje społeczności lokalnej. Pomysł na zorganizowanie Jarmarku Sylwestrowego wywołał sporo dyskusji w sieci, szczególnie po ogłoszeniu tej wiadomości. Także pod naszą publikacją na temat planów przesunięcia jarmarku na okres po świętach pojawiło się wiele komentarzy od czytelników. Zaskoczeni mieszkańcy zastanawiali się, skąd wziął się taki pomysł, co było wyraźnie widoczne w licznych wpisach na ten temat. Poniżej przedstawiamy kilka opinii wyrażonych przez mieszkańców miasta Żory.