Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na organizowane przez siebie śniadanie biznesowe. Głównym tematem spotkania będą możliwości finansowania różnych projektów za pomocą Funduszy Europejskich. To świetna okazja, aby dowiedzieć się, jakie programy mają szansę na dofinansowanie w nadchodzących latach.

Spotkanie skierowane jest głównie do przedsiębiorców poszukujących dodatkowych środków do rozwinięcia swojego biznesu, w tym tych, którzy mają na celu uzyskanie dotacji B+R. Gośćmi specjalnymi tego wydarzenia będą ekspertki z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, które na co dzień zajmują się koordynacją projektów unijnych.

W trakcie śniadania biznesowego uczestnicy będą mieli szansę skorzystać z konsultacji indywidualnych oraz podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi firmami, które również realizują projekty unijne. Zachęcamy też do przesłania nam informacji o konkretnych pomysłach na projekty i oczekiwanych środkach finansowych – sprawi to, że lepiej będziemy mogli zorganizować spotkanie.

Osoby, które zdecydują się na uczestnictwo w wydarzeniu, będą miały możliwość wypełnienia ankiety dotyczącej ich potrzeb. Na tej podstawie ułatwimy im poszukiwanie najbardziej odpowiednich programów i konkursów dofinansowania.