Poczuj smak świąt na nadchodzącym Jarmarku Świątecznym w Żorach. Podczas wydarzenia będzie można zakupić świąteczne ozdoby, rękodzieło, a także skosztować grzanego wina lub gorącej czekolady!

W dniach od 16 do 18 grudnia w Żorach odbędzie się wyjątkowy w swoim rodzaju Jarmark Świąteczny! Wydarzenie odbędzie się na Rynku w Żorach. Na czas jarmarku zaplanowano liczne wydarzenia w tym m.in. występy artystyczne nawiązujące do tematyki świąt. Na scenie zaprezentują się takie zespoły i artyści jak np. Arka Noego, Kapela Hajduk, soliści i zespoły wokalne z Miejskiego Ośrodka Kultury, zespół Nivel.

Poza tym odbędzie się spektakl dla dzieci pt. „Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja”. Spektakl zaprezentuje Teatr Katarynka. W dniu 17 grudnia 2022 zaplanowano „Wielką Wigilię”. Z kolei 18 grudnia odbędzie się „Świąteczna Sportowa Bajkolandia”, w ramach których zrealizowane zostaną animacje, zabawy oraz warsztaty. Zabawy poprowadzi Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach.

Fani motoryzacji będą mogli obejrzeć na Rynku świąteczne samochody. Fani adrenaliny będą mogli podziwiać niezwykły fireshow w wykonaniu Isafira. Warto zaznaczyć, że głównym sponsorem zbliżającego się wydarzenia jest firma Nifco Korea Poland Sp z o.o.