Mieszkańcy naszego miasta przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia. Nasza redakcja wybrała się na spacer po mieście i zapytała kilku przechodniów w Żorach co kupują dla swoich najbliższych pod choinkę. Postanowiliśmy podzielić się udzielonymi odpowiedziami z czytelnikami naszego portalu.

Rdzenni mieszkańcy podpowiadali, że dla dziewczyn kupują: wełniane kocyki, poduszki z śmiesznymi obrazkami, vouchery do kosmetyczki, odzież, perfumy, torebki. Dla matek lub babć popularnością wśród prezentów cieszą się: tekstylia, kremy na zmarszczki, kosmetyki do ciała, podręczne i zdobione torby na zakupy, małe AGD, elementy dekoracyjne do domu.

Wśród podarunków dla ojców na czele stał: skórzany pasek, portfel, dobry okazjonalny alkohol, ciepłe skarpetki, sprzęt do majsterkowania. Jeśli chodzi o chłopaków wśród prezentów wyróżniano: gry komputerowe, odzież, perfumy, markowe buty, akcesoria do uprawianego sportu.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy w podpowiedziach – co kupić pod choinkę dla bliskich. Zdecydowanie są to uniwersalne propozycje, które zawsze się sprawdzają!