Za tydzień, czyli w dniach 8-10 lipca odbędzie się bezpłatne Kino letnie w Zielonym Jarze. Przez trzy dni dostaniemy do obejrzenia łącznie siedem filmów, takie, które zdecydowanie warto zobaczyć. Poniżej prezentujemy repertuar, jaki został przygotowany.

Piątek

Pierwszy dzień rozpoczniemy o 20:30 filmem „Urwis”. Jest to bajka dla dzieci, która przedstawia naukę samodzielnego życia. Na 22:00 zaplanowana jest „Obecność 3: Na rozkaz diabła”, więc dzieci będzie trzeba odesłać do domów.

Sobota

To dzień trzech filmów. Godzina rozpoczęcia pozostaje bez zmian, a na początek na ekranie pojawi się znów coś dla młodych widzów. Opowieść o tym, jak okrążyć świat w 80 dni, czyli „W 80 dni dookoła świata”. Później gwiazdy polskiego kina w filmie „Zupa nic”. Trzecia propozycja dnia to „Nieobliczalny”, Hollywoodzki thriller z Russellem Crewe’em w roli głównej.

Niedziela

Znów o 20:30 propozycja dla najmłodszych, czyli „Gang Zwierzaków”. Na zakończenie Kina Letniego w plenerze dość świeża produkcja. Polski film, który pojawił się na wielkich ekranach w tym roku, „Koniec Świata, czyli Kogel Mogel 4”.

W sobotę i niedzielę seanse będą poprzedzone „Spotkaniami na trawie”. W przypadku niesprzyjającej pogody wydarzenie zostanie przeniesione do Kina na Starówce.