To już 4 edycja tego wydarzenia w Żorach. Biorąc w nim udział będziecie mogli wspomóc finansowo hospicjum dla osób chorych na nowotwór, więc naprawdę warto. W szczególności, że do przebiegnięcia jest tylko 5 km i może się na niego zapisać każdy.

Kiedy odbędzie się to wydarzenie?

Charytatywny Bieg Nadziei zaplanowany jest na 29 maja o godzinie 10:00 w Parku Cegielnia w Żorach. Organizatorzy przewidują możliwość wzięcia udziału w nim na 3 różne sposoby. Pierwszym i najpopularniejszym jest bieg, drugim nordic walking, a trzecim jazda na rolkach lub hulajnodze. Bez względu na to, jaki sposób wybierzecie, będziecie mieli do przebycia 5 km. Opłata za udział to 50 zł za każdego uczestnika. Całość będzie przeznaczona na cele charytatywne. Hospicjum, które otrzyma wsparcie finansowe z zebranych środków, działa w Żorach już od 17 lat. Dla najszybszych przewidziane są nagrody!

Czas na zgłoszenie swojego uczestnictwa macie do 6 maja, więc możecie jeszcze przez chwilę się zastanawiać. Pamiętajcie jednak, że liczba miejsc jest ograniczona i ostatecznie w Charytatywnym Biegu Nadziei będzie mogło wziąć udział 300 osób. Zapisy możliwe są przez internet – zapraszamy!