Drodzy Żorzanie coraz bliżej Święta Bożego Narodzenia! Nie da się ukryć, że czas pędzi szybciej, niż byśmy tego chcieli. Doba jednak się nie wydłuży, a wszystkie obowiązki w domu, szkole czy pracy trzeba wykonać. Jednak kiedy mają Państwo chwilę wolnego czasu, warto wykorzystać ją na t,o co lubi się robić  najbardziej!

Bożonarodzeniowa kartka — konkurs artystyczny! Jak powinna wyglądać praca? Czy będą jakieś nagrody? Kiedy upływa termin oddania własnoręcznie zrobionej kartki Bożonarodzeniowej?

Jeśli mają Państwo jakąś pasję i jest nią  na przykład szeroko pojęta plastyka czy technika, to informacje poniżej mogą Państwa zainteresować. Mowa o konkursie na — najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową. Kartka może być wykonana dowolną metodą, jednak jest pewien haczyk — wszystkie ozdoby powinny być wykonane własnoręcznie. Z pewnością praca nad projektem takiej kartki Bożonarodzeniowej, wprawi Państwa w świąteczny nastrój, który już niebawem będzie otaczał nas z każdej strony. Tym bardziej że do konkursu mogą śmiało przystąpić chętni mieszkańcy powiatu Żor w każdym przedziale wiekowym. Dzięki temu będzie to też dobra okazja, by spędzić miłe rodzinne chwile, podczas których każdy z członków rodziny może zaprojektować własną kartkę.

Kto organizuje ten konkurs?

Najlepiej będzie, jeśli kartka będzie płaska. Co więcej, temat powinien opowiadać o tradycjach świąt Bożonarodzeniowych. Mile widziane są akcenty związane z Żorami. Jeśli macie już Państwo pomysł na taką kartkę świąteczną, to ważne, by skończyć ją do ósmego grudnia! Warto się postarać i poczuć magię świąt, bo wyłonionych będzie aż piętnastu laureatów. Przewidziane są nagrody rzeczowe, oraz przepiękne kartki świąteczne z własnym projektem. Wszystko to organizuje Miejski Ośrodek Kultury w Żorach.

Zatem nie ma na co czekać! W wolnej chwili kredki, pisaki czy np. pędzle w dłoń i do dzieła. To, z pewnością będzie mile spędzony przedświąteczny czas!