Mamy lato, a właściwie powoli już końcówkę lata. Nie zmienia to faktu, że nadal upały nie odpuszczają, rok szkolny jeszcze się nie rozpoczął a niektórzy urlop wakacyjny mają przed sobą! Co zrobić w takie gorące dni by mile spędzić czas z rodziną czy znajomymi? A  no udać się do Parku Wodnego Aquarion!

Jakie atrakcje znajdują się w Parku Wodnym Aquarion?

W tym Parku Wodnym, każdy znajdzie coś dla siebie. I dorośli i dzieci! Na terenie obiektu znajduje się 6  torowy basen sportowy – idealny dla tych, którzy chcą potrenować. Nie zabraknie również mocy wrażeń, dzięki zjeżdżalniom! Żółta ma 90 metrów długości a czerwona 100 metrów! Dużą dawkę relaksu, otrzymasz korzystając z jacuzzi, bądź biorąc kąpiele jodowo – bromowe, ługowe, czy solankowe. Relaks i pielęgnacja w jednym! W Parku Wodnym Aquarium, znajdziesz także saunę oraz siłownię Health Fit – gdzie skorzystacie nie tylko z nowoczesnych sprzętów, ale także będziecie mogli zasięgnąć porady dietetycznej! Warto wspomnieć także o grocie solnej, dzięki której ukoicie stres wsłuchując się przy okazji w relaksacyjną muzykę. Ciekawą i bardzo fajną opcją są – zajęcia gimnastyki dla seniorów! Odbywają się teraz w każdy wtorek i czwartek o 9:00 . Ponadto świetną opcją jest wyprawienie urodzinek dziecku właśnie tutaj! – W Parku Wodnym Aquarion. Oprócz mega zabawy w wodzie, dzieci mogą liczyć na pyszny torcik, soki, pizzę lub inne pyszności. Wszystko do ustalenie przez rodziców.

Tyle fajny atrakcji w jednym miejscu! 🙂 A Wy byliście już tutaj? Jeśli nie, to podajemy adres: Żory, ulica Wodzisławska 3.