Służby policyjne z Żor (woj. śląskie) zwracają się z prośbą do społeczeństwa o współpracę w poszukiwaniach 13-letniej Mileny Prędyś, której miejsce pobytu jest obecnie nieznane. Zaniepokojona matka dziewczyny zgłosiła jej zaginięcie, naruszając spokój lokalnej społeczności.

Komenda Miejska Policji w Żorach wydała oficjalny komunikat dotyczący zaginięcia młodej mieszkanki miasta. Szukając wszelkich dostępnych sposobów na odnalezienie dziewczyny, władze apelują do wszystkich, którzy mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat jej obecnego miejsca pobytu, o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Zmartwiona matka zgłosiła zaginięcie swojej córki mundurowym, co skutkowało natychmiastowym podjęciem działań w celu odnalezienia dziewczyny. Apel służb o pomoc w śledztwie jest skierowany do każdego, kto może przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu nastolatki. Zgodnie z komunikatem, ostatni raz Milena Prędyś była widziana przez matkę 2 maja 2024 roku, około godziny 20:30 na ulicy Dąbrowskiego. Od tego czasu nie wróciła do domu i jej miejsce pobytu pozostaje niewiadome.