Podpowiadamy kilka pomysłów, które zawsze się sprawdzają na czas długiego weekendu!

 

Na długi majowy weekend z niecierpliwością czekają już mieszkańcy Żor. To szczególny czas dla dorosłych oraz dla młodych mieszkańców naszej miejscowości. W tym okresie można pozwolić sobie na chwilę odpoczynku. Czas sprzyja relaksowi i odcięciu się od codziennej rutyny. Jednak warto ten czas w odpowiedni sposób zaplanować dużo wcześniej.

Wielu zastanawia się w jaki sposób spędzić wolny czas mając ograniczony budżet. Zdecydowanie zalecamy spędzenie czasu według własnych preferencji i tego co sprawia nam przyjemność. Jeśli kochasz podróżować, a nie masz na to środków finansowych. Rozważ wycieczkę rowerową po okolicy, a na mapie zaznacz zabytki regionu. Bliskie poznanie ciekawostek związanych z regionem potrafi przynieść wiele satysfakcji!

Dużym uznaniem cieszy się również: wyjazd nad lokalne jezioro, spływy kajakowe, biesiadowanie przy grillu wraz z grupą znajomych, spacery leśne, domowe filmowe seanse, prace ogrodowe. W tym czasie można również oddać się swojej pasji i np. napisać piosenkę, namalować obraz, pomedytować.