Kochasz sztukę i dobrą muzykę? Wybierz się na wyjątkowe połączenie wystawy fotograficznej ukazującej portrety oraz koncert z muzyką legendarnego Krzysztofa Komedy.

 

Wybierz się na niezwykłą wystawę fotografii pt. „Portret prawdziwy”. Wernisaż wydarzenia został zaplanowany na dzień 15 kwietnia 2023 roku, w Muzeum Ognia w Żorach, przy ulicy Katowickiej 3. Start przedsięwzięcia zaplanowano na godzinę 17:00. Wystawę będzie można podziwiać do 19 czerwca 2023 roku. Wydarzeniu towarzyszyć będzie koncert Macieja Tubiusa. Jesteśmy przekonani, że takie połączenie będzie stanowiło ucztę dla oczu i uszu!

Na fotografiach są przedstawieni ludzie. Wystawa składać się będzie z 32 prac, które zostały nagrodzone w prestiżowym konkursie fotograficznym pt. „Portret Prawdziwy”. Wydarzenie miało rangę konkursu międzynarodowego.  Warto zaznaczyć, że organizatorem konkursu jest Adam Polański, a do udziału w konkursie zgłoszono ponad 3000 zdjęć, z aż 21 państw.

Podczas wernisażu wybrzmi muzyka Krzysztofa Komedy, w wykonaniu muzyka Macieja Tubisa. Maciej Tubis zmierzy się z muzyką legendy jazzu. Muzyk zagra na pianinie. Będzie to jego autorski recital. Artysta zbiera wiele pochlebnych recenzji od różnorodnych krytyków.