Od zaręczyn, zwykle dłuższa czy krótsza droga prowadzi do ślubu.  A jak ślub, to i wesele! 🙂 Z weselem natomiast, jest wiele przyjemności i wielu gości ale najpierw  dużo spraw do załatwienia i dopięcia na ostatni guzik. Istotnym zadaniem jest wybór miejsca i sali, na której odbędzie się uroczystość weselna. Poniżej przedstawiamy klika propozycji miejsc i sal weselnych w Żorach oraz bliższych i dalszych okolicach 🙂

Fajne miejsca na wesela:

Cyprianówka – to przepiękne miejsce w rustykalnym stylu, przepełnione jasnym wnętrzem. Oferuje nie tylko salę ale także miejsca noclegowe dla Was i Twoich gości! Jeśli chodzi o menu, to kuchnia oferuje tradycyjne dania, połączone z nowoczesnością, czyli dla każdego coś dobrego! 🙂 W obiekcie zmieści się do 100 gości weselnych. Miejsce to znajdziecie pod adresem: ulica. Stawowa 48, 43 – 254 Warszowice, zaledwie 7 km od Żor.

Dom Przyjęć Finezja Żory –  to miejsce położone w spokojnej okolicy w Żorach. Oferuje dwie sale bankietowe, które pomieszczą do 140 gości weselnych. Wystrój sal jest elegancki i jasny, pozwala to na indywidualne dekoracje, jakie tylko Wam się wymarzą.  Ogromnym atutem i czymś co przyciąga narzeczonych, jest możliwość zorganizowania zaślubin o raz przyjęcia weselnego w ogrodzie! W namiocie, lub pod gołym niebem, zabawa na pewno będzie niezapomniana! Nie bójcie się o niepogodę, ponieważ zawsze można przenieść się nas salę! Koniecznie zobaczcie, co jeszcze oferuje to miejsce. Znajdziecie to miejsce przy ulicy Polskiej w Żorach.

Gostyniec Dom Przyjęć Okolicznościowych –  piękna, jasna, klimatyzowana sala na 150 osób, to opcja jaką oferuje ten obiekt. Elegancja i klasa to określenia, które bardzo pasują do tego lokalu! Ponadto po hucznej zabawie, dla wytchnienia na gości, czeka 40 miejsc noclegowych, a to wielka zaleta dla tych przyjezdnych. W menu znajdziecie dania kuchni śląskiej oraz własne wypieki! Miejsce to znajdziecie pod adresem: ul. Motyla 42 c, 43- 176 Tychy.

Karczma Olza – jeśli ktoś chciałby jednak zrezygnować z luksusów i wyprawić wesele w góralskim stylu, to ta miejscówka jest strzałem w dziesiątkę! Są to dwie klimatyzowane sale z tarasem, z którego rozpościera się magiczny widok na góry i rzekę Olzę. Ponadto obiekt pomieści do 140 osób. Wystrój charakteryzuje się ciepłym klimatem otaczającego drewna. Koniecznie zobaczcie ten obiekt na własne oczy, pod adresem: ul. 1875, 43-470 Istebna.